Al Romaizan recognitions at GGC2021

0

Kasım 2021’de, üst düzey uluslararası altın sözleşmelerinden biri sırasında, altın ve mücevher için Al Romaizan, BAE’den İtalya’dan yapılan yeni stratejik mücevher ihracatına verdikleri destek için bir takdir belgesi aldı.

Global Gold Convention, dünyanın en büyük hibrit küresel altın kongresidir ve Kasım 2021’de Dubai, Burj Khalifa’daki Armani otelde düzenlendi. Bu kongre, 2019’da ilk kez gerçekleştiği için altın ticareti endüstrisinde nispeten yeni bir etkinliktir. bu yılki etkinliği üçüncü edisyonu yapıyor. Yine de, altın endüstrisindeki en tanınmış küresel olaylardan biri olarak kabul edilir. Hem Uluslararası ticaret odası hem de BAE odaları tarafından ağırlandı ve IBMC International tarafından organize edildi.

Beş kıtadan 50’den fazla ülke etkinliğe fiziksel ve çevrimiçi katılarak , BAE’deki ve dünyadaki altın endüstrisindeki ana engelleri iyileştirmenin, geliştirmenin ve üstesinden gelmenin yollarını tartıştı . Kongre, BAE, bölgesel ve küresel altın endüstrisi ile ilgili ana ve önemli konuları tartıştı. Kongrede, ülkedeki ve bölgedeki altın işinde çeşitlendirme ve BAE ile dünyanın her yerinden büyük ticaret şirketleri ve temsilciler arasındaki olası ortak girişim fırsatları vurgulandı.

Altın endüstrisinin zorluklarını aşacak daha verimli, çevre dostu çözümler ve stratejiler sunarak bu değerli metale ticareti, ihracatı, satışı, satın alma ve yatırımı geliştirmek için yeni trendleri ve stratejileri tartışmanın yanı sıra. Bu sözleşme aynı zamanda BAE’deki petrol dışı işletmeye ve onun önemli rolüne küresel dikkat çekmiştir.

Bu küresel altın etkinliğine diplomatlar, bakanlıklar ve altın ticareti şirketlerinden, yatırımlardan, madencilikten, rafineriden ve altın mücevherattan üst düzey endüstri liderleri katıldı.

Altın mücevherat sektörü 50 kutlamak için tarihsel altın mücevher İtalyan vitrinimizden bu etkinlikte tanınabilir varlığı vardı inci BAE jübile. Ayrıca, BAE’deki birçok önemli altın ve kuyumcu dükkanı, İtalya’dan yapılan mücevherlerin yeni ihracat stratejisini destekledikleri için takdir belgesi aldı. Altın ve mücevher için Al Romaizan, IBMC, BAE başkanı Sayın Şeyh Khalid Bin Ahmed Al Hamed tarafından “DÜNYA İHRACATI İÇİN BAE ALTIN ​​MÜCEVHER TİCARET MERKEZİ” ödülünü aldı.

Mevcut altın merkezi olmanın yanı sıra Dubai’nin ticaret politikası ve ticaret ve yatırımı destekleyen hükümet düzenlemeleri bu sözleşmenin başarısına yardımcı oldu. Aynı zamanda, bunun gibi büyük bir etkinliğin düzenlenmesi, Dubai’nin altın endüstrisinin küresel bir altın merkezi olarak konumunu güçlendirecektir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptRead More